O nás

a

Historie společnosti

Firma IT Done s.r.o. vznikla v roce 2012 převodem fyzické osoby působící na trhu několik let na právnickou. Jedná se o dynamicky se rozvíjející společnost, zabývající se ICT řešením s osobním přístupem k zákazníkovi. Zajišťujeme veškerou správu a servis počítačových sítí s dodávkam HW i SW včetně kompletní instalace, nastavení a dodání zákazníkovi jako ucelené řešení na míru.

Naše cíle

Naším cílem je dosáhnout spokojenosti zákazníka za použití moderních technologií, s co nejnižšími náklady. Spolupracujeme s významnými výrobci hardwaru (DELL, APPLE a další). Snažíme se vše stavět na opensource systémech, různých distribucích Linuxu, abychom dosáhli co nejnižších nákladů při zachování komfortu a kvality služeb.

a
a

Kde působíme

Sídlíme v Brně, ale většinou pracujeme vzdáleně, abychom minimalizovali náklady, takže působíme po celé České republice. Zákazník tak nemusí hradit cestovné technika a tím šetří svoje náklady.

Náš zákazník nikdy neplatí za čas strávený neúspěšným řešením problému! Vždy se předem domluvíme na ceně, kterou dodržíme.

Produkty a služby jaké nabízíme

Firma IT Done s.r.o. nabízí veškeré služby ohledně správy, instalace počítačových sítí a systémů včetně dodávek HW a SW.

Více »
a